Sunny Italy

by MIJAGI

supported by
/
 • Compact Disc (CD) + Digital Album

  Comes in a lovely digipack with booklet, artwork by mijagi.

  Includes unlimited streaming of Sunny Italy via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  ships out within 1 day

    25 PLN or more 

   

 • Streaming + Download

  Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

    18 PLN  or more

   

1.
04:54
2.
05:36
3.
4.
04:01
5.
07:23
6.
05:28
7.
07:24
8.
04:11
9.
04:44

about

MIJAGI - "SUNNY ITALY" 2016 DOM DŹWIĘKÓW REC.

WSZYSTKO TO CO CHCIELIŚMY WAM POKAZAĆ I CO BYŁO DLA NAS SWOISTYM ZAMKNIĘCIEM PEWNEGO ETAPU ZOSTAŁO NAGRANE I ZAPISANE W STUDIU ROLLING TAPES W SREBRNEJ GÓRZE PONAD DWA LATA TEMU. TA PŁYTA TO EFEKT TYCH KILKUNASTODNIOWYCH NAGRAŃ JAK I NASZEGO ZMAGANIA Z TĄ "MATERIĄ". CHCIELIŚMY ŻEBY BYŁO INACZEJ, SCHOWALIŚMY DUŻO PRZESZŁOŚCI W BRZMIENIU I ATMOSFERZE TEJ PŁYTY, DUŻO SKRAJNYCH EMOCJI, STARALIŚMY SIĘ O TO ŻEBY NAGRYWAJĄC WSZYSTKO NA ŻYWO JAK NAJLEPIEJ POKAZAĆ SOBIE I WAM ŻE TO JEDNAK MA JAKIŚ SENS, BO TAK CHYBA BYŁO, I MAMY NADZIEJE ŻE TO BĘDZIE SŁYCHAĆ.

POWIETRZE PRZESIĄKNIĘTE GITAROWĄ AGRESJĄ I PSYCHODELIĄ, MELANCHOLIJNYMI KRAJOBRAZAMI, UKOCHANE LUŹNE FORMY, NOWOJORSKI BRUD I RADOMSKA BEZSENNOŚĆ, NASZE LĘKI, ZAPĘTLONE RYTMY, KAKOFONIE, SZEPTY I ELEKTRONICZNE EKSPERYMENTY, LUDZIE SAMPLERY, CISZA I KRZYK, WYCIĄGAMY WSZYSTKO OD ŚRODKA ... TO NASZA FORMA AUTOTERAPII.

MIJAGI POCHODZI Z RADOMIA, MUZYKA, KTÓRĄ WYKONUJE, SKONSTRUOWANA JEST NA BAZIE GITAROWO-ORGANOWYCH MOTYWÓW, KTÓRYM TOWARZYSZY MOCNA I DYNAMICZNA PRACA SEKCJI RYTMICZNEJ. TEKSTY I ŚPIEW ZREDUKOWANE SĄ DO MINIMUM, CO ZAPEWNIA PRZESTRZEŃ INSTRUMENTOM I SYTUUJE TWÓRCZOŚĆ ZESPOŁU NA GRANICY MUZYKI FILMOWEJ. WAŻNYM ELEMENTEM DŹWIĘKOWYM SĄ WYRAZISTE KONTRASTY DYNAMICZNE, KTÓRE POTĘGUJĄ EMOCJE ZAWARTE W MELODIACH I METAFORYCZNYCH TEKSTACH.

MIJAGI ARE PIOTR CZYŻ, MICHAŁ GRABOWSKI, ŁUKASZ MAKOWIECKI, PAWEŁ CZYŻ, RECORDED AT ROLLING TAPES STUDIO IN SREBRNA GÓRA IN NOVEMBER 2013 BY MAREK SZWARC, MIXED AND MASTERED BY MAREK SZWARC AT ROLLING TAPES STUDIO, COVER PHOTO BY PIOTR CZYŻ, COVER DESIGN BY MIJAGI. DOM DŹWIĘKÓW REC. 2016

bit.ly/2fgQxFB

credits

released May 28, 2016

tags

license

all rights reserved

about

MIJAGI Radom, Poland

contact / help

Contact MIJAGI

Streaming and
Download help

Shipping and returns